نام محصول : windows 10 Professional ویندوز 10 پروفشنال

امتیاز:
وضعیت: موجود
کالا موجود است و می توانید به قیمت درج شده خرید نمایید
فروشگاه: بازار اختصاصی

همکار: جهت مشاهده قیمت همکاری ابتدا باید تقاضای همکاری دهید
نوع ارسال:
هزینه ارسال: 0


قیمت 2,650,000 ریال 1,855,000 ریال برای خرید لطفا کلیک کنید

نام محصول : windows 10 Professional ویندوز 10 پروفشنال

در صورت خرید لایسنس مورد نظر، لایسنس محصول را باید در مدت 4 روز بعد از تحویل لایسنس اکتیو کنید

محصول شرکت مایکروسافت و از سری سیستم عامل های محبوب کاربران عرضه شده است. مایکروسافت از ویندوز 10 به عنوان آخرین نسخه از سیستم عامل های خود یاد می کند. این سیستم عامل بسیار کاربردی و جذاب است و ترکیبی از ویندوز 7 و 8 است و نواقص و معایب آنها را پوشانده است و تیم مایکروسافت در حال بروزرسانی ویندوز و ویژگی های آن هستند.

اگر دقیق تر به ویندوز 10 نگاه کنیم متوجه می شویم این یک رویاپردازی برای مایکروسافت است و در حال توسعه آن است. امکانات جدید این ویندوز و قابلیت های آن بسیار زیاد است. امکانات بارز آن استفاده از کورتانا یا همان دستیار صوتی شخصی  و هوشمند، طارحی مالتی دسکتاپ، طراحی برای استفاده در پنل های لمسی از 4 اینچ تا 80 اینچ، طراحی برای استفاده حتی بر روی دیتاسنتر ها،اجرای ماشین مجازی، کدگذاری فایل ها و دیگر امکانات تجاری می باشد.

توضیحات : 

برای اطمینان از اورجینال بودن لایسنس میتوانید مستقیما این نرم افزار را از سایت مایکروسافت دانلود کرده و اصل بودن لایسنس خود را استعلام نمایید .

لایسنس این محصول به سخت افزار حساس بوده و پس از اولین نصب قادر به تعویض سخت افزار (Hard drive and Motherboard ) نخواهید بود. نصب بر روی همان سخت افزار محدودیتی ندارد.

 لایسنس تک کاربر بوده و فقط می توان از این لایسنس را بر روی یک سخت افزار فعال شود .و اگر بر روی چند کامپیوتر استفاده شود، لایسنس از طرف مایکروسافت حداکثر در مدت کوتاهی بعد از فعالسازی بسته (Block) خواهند شد و لایسنس دیگر قابل استفاده نخواهد بود حتی بروی اولین کامپیوتر را نخواهد داشت .

 

مشخصات فنی محصول : windows 10 Professional ویندوز 10 پروفشنال
مشخصات مقدار
بررسی تخصصی محصول : windows 10 Professional ویندوز 10 پروفشنال
نظرات کاربران در مورد محصول : windows 10 Professional ویندوز 10 پروفشنال

نام کاربر:  
امتیاز:
توضیحات:  

عبارت تصویر روبرو را وارد نمایید

 
درج نظر